• Školský vzdelávací program

• Ciele a poslanie výchovy a vzdelávania v našich školských vzdelávacích programoch pre jednotlivé odbory vychádzajú z cieľov stanovených v Zákone o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a Štátnom vzdelávacom programe pre skupiny daných odborov 64 Ekonomika a organizácia, obchod a služby.

Poslaním našej školy nie je len odovzdávať vedomosti a pripravovať našich žiakov na povolanie a získanie prvej kvalifikácie, ale aj formovať u mladých ľudí  ich postoje, viesť ich k dodržiavaniu etických a ľudských princípov. Škola je otvorenou inštitúciou pre rodičov, sociálnych partnerov a širokú verejnosť s ponukou rôznej vzdelávacej a spoločenskej činnosti.

Naša škola má nielen vzdelávať, ale aj vychovávať. Naše ciele v systéme výchovy a vzdelávania spočívajú v cieľavedomom a systematickom rozvoji poznávacích schopností, emocionálnej zrelosti žiaka, motivácie k sústavnému zdokonaľovaniu sa, prosocionálneho správania, etiky, sebaregulácie ako vyjadrenia schopnosti prevziať zodpovednosť za seba a svoj rozvoj a tvorivosť.

• Školské vzdelávacie programy jednotlivých odborov

• Učebný odbor 6445H kuchár
      • Školský vzdelávací program 3-ročného denného štúdia učebného odboru 6445H00 kuchár ukončovaného záverečnou skúškou k získaniu výučného listu a vysvedčenia o záverečnej skúške.

SkVP-kuchar2019Dual.pdf

• Učebný odbor 6444H čašník, servírka
      • Školský vzdelávací program 3-ročného denného štúdia učebného odboru 6444H00 čašník, servírka ukončovaného záverečnou skúškou k získaniu výučného listu a vysvedčenia o záverečnej skúške.

SkVP-casnik2019Dual.pdf

• Študijný odbor 6421L spoločné stravovanie
      • Školský vzdelávací program 2-ročného diaľkového štúdia študijného odboru 6421L spoločné stravovanie ukončovaného maturitnou skúškou k získaniu vysvedčenia o maturitnej skúške.

SkVP-SpolStravovanie2018.pdf