• Vzdelávanie končiacich ročníkov

• Vážení žiaci, rodičia a zákonní zástupcovia,

vzhľadom na novoprijaté opatrenia vlády SR z 28.2.2021 vyučovanie v končiacich ročníkoch, t.j. v triedach 3.A a 3.B, bude ďalej prebiehať dištačnou formou ako doteraz.

Žiaci ostatných ročníkov tiež pokračujú ďalej v dištančnom vzdelávaní.

Tieto opatrenia by mali byť v platnosti minimálne do 21.3.2021. O ďalších zmenách Vás budeme informovať.

• Pokračujeme v dištančnom vzdelávaní

• Vzhľadom na zlú pandemickú situáciu v rámci košického kraja a na odporúčanie RÚVZ sa zriaďovateľ školy rozhodol, že žiaci budú ďalej pokračovať v dištančnom vzdelávaní od 8.2.2021.

Aktuálne rozhodnutie bude v platnosti minimálne do skončenia jarných prázdnin. V prípade zmien a o ďalších pokynoch Vás budeme včas informovať.